https://didshahr.ir/21320

مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: در حال حاضر 18 طرح سرمایه ‌گذاری در بخش گردشگری شهرستان مشگین‌شهر فعال است که با بهره ‌برداری از آنها زمینه برای اشتغال 516 نفر ایجاد می‌ شود.

مشگین شهر

 

به‌گزارش دیدشهر؛ مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود: برای اجرای این پروژه‌ها بیش از 6 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی انجام شده و 20 میلیارد ریالی تسهیلات نیز برای برخی طرح‌ها تعیین و پرداخت شده است.

او این پروژه‌ها را شامل اقامتگاه‌های بومگردی، مراکز تفریحی و سرگرمی، مجتمع‌های گردشگری، محوطه‌های گردشگری، واحدهای پذیرایی و غذاخوری‌های بین‌راهی، آبدرمانی، واحدهای اقامتی، مناطق نمونه گردشگری و برخی طرح‌های دیگر عنوان کرد.

 

آبدرمانی

فلاحی گفت: هدفگذاری شده تا با حمایت‌ها و مساعدت‌های لازم از سرمایه‌گذاران در سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها در شهرستان مشگین‌شهر باشیم تا گردشگران ورودی به این شهرستان بتوانند از خدمات‌دهی این پروژه‌ها بهره‌مند شوند.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ادامه داد: در کنار اینکه بهره‌برداری از پروژه‌ها زمینه برای رونق صنعت گردشگری در مشگین‌شهر را فراهم می‌کند، توسعه اشتغال را نیز به دنبال دارد، به طوری که با راه‌اندازی این طرح‌ها زمینه برای اشتغال بیش از 516 نفر در این شهرستان فراهم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.