https://didshahr.ir/2146

فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه گردشگری اولویت‌های اساسی توسعه اردبیل است، گفت: این حوزه بسیار حایز اهمیت است و نقش اساسی در پویایی اقتصاد منطقه به دنبال دارد.

به گزارش دیدشهر، جواد زنجانی گفت: یکی از راهکارهای اساسی برای شکوفایی توسعه بخش گردشگری اردبیل استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران است که در این زمینه باید تمهیدات لازم انجام شود تا سرمایه گذاران مشکلی نداشته باشند.

وی بیان کرد: شهرستان اردبیل ظرفیت‌های گردشگری بالایی دارد و انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی مناسب و هدفمند استان و شهرستان تحول عظیمی در بخش گردشگری اردبیل ایجاد شود.

فرماندار اردبیل با اشاره به انتصاب محرم جعفری به سرپرستی میراث فرهنگی شهرستان اردبیل اظهار کرد: انتظار می‌رود با توانمندی‌های موجود میراث فرهنگی شهرستان بتواند به پیشرفت و توسعه منطقه در اردبیل برسیم.

زنجانی اقدامات انجام یافته میراث فرهنگی در بخش‌های گردشگری فرهنگی و صنایع دستی اردبیل را خوب ارزیابی کرد و گفت: باید بتوانیم توانمندی‌های گردشگری صنایع دستی را به همگان معرفی کنیم و تحول عظیمی در بخش گردشگری ایجاد کنیم.

وی اولویت‌های اساسی توسعه اردبیل را بخش گردشگری برشمرد و افزود: این حوزه بسیار حایز اهمیت است و نقش اساسی در پویایی اقتصاد منطقه به دنبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.