https://didshahr.ir/22285

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل از آماده بودن بستر سرمایه‌گذاری بیشتر بخش خصوصی در بخش آب‌های گرم این استان خبر داد.

توسعه  آب‌های گرم استان اردبیل با بخش خصوصی

کریم قرایی اظهار کرد: طرح‌های سرمایه‌گذاری جهت مشارکت و سرمایه‌گذاری در آب‌های گرم استان توسط شرکت آب منطقه ای اردبیل ارائه و راه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این بخش استان هموار شده است.

وی افزود: شرکت آب منطقه‌ای اردبیل همچنین مشوق‌های لازم برای ورود سرمایه‌گذاران به منظور توسعه آب‌های گرم را مدنظر قرار داده است و از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در آب‌های گرم و معدنی استقبال می‌کند.

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شرکت آب منطقه‌ای اردبیل ارایه برنامه‌های حمایتی سرمایه‌گذاری‌ در بخش آب‌های گرم را یادآور شد و گفت: برای ارایه خدمات بهتر به مردم از هر فرصتی استفاده خواهیم کرد تا زمینه برای رشد و توسعه اقتصادی منطقه و ورود سرمایه بخش خصوصی به منطقه فراهم گردد.

قرایی با بیان اینکه توسعه آبدرمانی‌های استان با واگذاری تصدی گری به بخش خصوصی رونق می گیرد افزود: شرکت آب منطقه ای اردبیل به دنبال واگذاری آب‌های گرم معدنی به افراد دارای صلاحیت است تا زمینه‌های توسعه و رونق گردشگری در استان فراهم گردد.

مدیر سرمایه‌گذاری و مشارکت مردمی شرکت آب منطقه ای اردبیل افزود: واگذاری آب‌های معدنی به سرمایه گذاران این مزیت را دارد که بهره برداری های نوین با ارزش افزوده بالاتر نظیر هیدروتراپی نیز توسط بخش خصوصی به مردم ارایه خواهد شد و سطح رضایت مردم ارتقا خواهد یافت.

قرایی با تاکید بر اینکه توسعه و مدرن سازی آبدرمانی ها موجب رونق گردشگری استان خواهد شد افزود: باید با حفاظت و صیانت از ارزش و خاصیت آبدرمانی های استان، موجب ماندگاری مسافر و به تبع آن رونق کسب و کار و درآمد استان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.