https://didshahr.ir/22386

مدیرعامل جامعه هتل‌داران و مراکز اقامتی استان اردبیل گفت: هتل ها و مراکز اقامتی مجوز دار آمادگی دارند 40 درصد تخفیف به مسافران فرهنگی نوروزی ارائه خدمات کنند.

هتل های سرعین در نوروز 40 درصد تخفیف دارند

به گزارش دیدشهر، جعفر بذری در جلسه ستاد آمادگی برای نوزو اظهار کرد: در آستانه تعطیلات نوروزی برخی از واحدهای مسکونی در سرعین آماده پذیرش مسافران و گردشگران شدند در حالی که بعد از 2 سال رکود هتل‌ها و مراکز رسمی اقامتی در سرعین نیازمند حمایت و پشتیبانی‌های لازم هستند تا جلوی فعالیت چنین مراکز غیرقانونی گرفته شود.

وی تصریح کرد: نباید مسئولان اجازه دهند تا در این مراکز مسکونی و با اصطلاح خانه مسافر اقامت گردشگری انجام شود چرا که استاندارد لازم در این مجموعه‌ها وجود ندارد.

بذری با انتقاد از آمادگی آموزش و پرورش برای پذیرش مسافران نوروزی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش به جای ایجاد فضای آموزشی و تربیتی برای دانش‌آموزان، اقدام به بازگشایی واحدهای آموزشی در پذیرش مسافران نوروزی کرده که این کار خلاف مقررات و مصوبات ستاد سفر است.

جعفر بذری

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: باید ستاد کرونا و سفر استان با پذیرش مسافر در مدارس جلوگیری کنند

مدیرعامل جامعه هتل‌داران و مراکز اقامتی استان اردبیل استقرار تجهیزات بهداشتی و درمانی را در سرعین به ویژه در ایام پیک مسافر یادآور شد و ادامه داد: ما در سرعین امکانات مناسب بهداشتی، درمانی به ویژه آمبولانس مجهز نداریم و در صورت بروز مشکل برای مسافران و گردشگران مشکلاتی را در اعزام آنها خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.