https://didshahr.ir/25814

در این مطلب در مورد چاپ آگهی مفقودی پروانه طبابت ( پروانه نظام پزشکی) در روزنامه صحبت خواهیم کرد.

مفقودی پروانه مطب یا مفقودی پروانه نظام پزشکی

به گزارش دیدشهر، برخی از مدارک هستند که در صورت گم شدن باید هر چه زودتر اعلام مفقودی گردند.

این مدارک عبارتند از مفقودی برگ سبز خودرو، مفقودی کارت ماشین، مفقودی کارت دانشجویی، مفقودی پروانه سازمان نظام پزشکی، مفقودی مهر شرکت یا سازمان، آگهی مفقودی مدرک تحصیلی، مفقودی سند کمپانی خودور و…..

چرا چاپ آگهی مفقودی مدارک ضروری است؟

بارها در صفحات حوادث خوانده اید که فردی با سند، مجوز و یا پروانه و یا مهر شرکتی که پیدا کرده رفتارهای مجرمانه ای داده است.

مثلا اینکه نامه‌ای را جعل و مهر شرکت را پایین آن حک کرده است، یا با سند کمپانی خودرویی که پیدا کرده مجرمی را از زندان آزاد کرده است.

اما یکی از مدرکی که بیشترین سوء استفاده از آن شده است مفقودی پروانه مطب یا پروانه نظام پزشکی است که مجرم با پروانه مطب پزشک، از اشخصاص سوء استفاده کرده است.

برای پیشگیری از این رفتارهای مجرمانه آگهی مفقودی را در روزنامه چاپ می کنند تا ارزش مدارک گمشده باطل گردد.

نمونه متن آگهی مفقودی پروانه طبابت

پروانه طبابت آقای/ خانم……… متخصص ………. به شماره ملی…………. و شماره نظام پزشکی…………جهت فعالیت در… ……. به شماره…….. و هولوگرام …………. صادره در مورخه ………… و منقضی به تاریخ ………. مفقود گردیده و فاقد اعتبار می باشد و هرگونه سو استفاده از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.

برای چاپ آگهی مفقودی چه کنیم؟

چاپ آگهی مفقودی مدارک در روزنامه مراحل خود را دارد ولی برای صرفه جویی در وقت و سریع تر شدن روند چاپ آگهی مفقودی شما می توانید عنوان ” مفقودی پروانه طبابت ”  را به شماره 0991.422.0080 ارسال کنید تا همکاران ما ضمن تماس با شما آگهی شما را در روزنامه چاپ کنند.

ما در شبکه پذیرش آگهی ها ضمن مشاوره رایگان تمامی مراحل ثبت در سامانه، چاپ و ارسال روزنامه (مکتبوب و فایل pdf) را در سریعترین زمان برای شما انجام خواهیم داد.

چاپ آگهی مفقودی در روزنامه

چاپ آگهی مفقودی در تهران, سنندج, کرمان, کرمانشاه, گلستان, گرگان, رشت, خرم آباد, تبریز, ارومیه, خوزستان, زنجان, سمنان, سیستان و بلوچستان, شهرکرد, شیراز, قزوین, قم, یاسوج, مازندران, گیلان, ساری, رشت, اراک, هرمزگان, بندرعباس, همدان, یزد, اردبیل, اصفهان, کرج, ایلام, بوشهر, خراسان

چاپ آگهی مفقودی پروانه مطب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.