https://didshahr.ir/3073

استاندار اردبیل با اشاره به پایان فاز نخست هتل پنج ستاره شهرستان نیر تا 2 سال دیگر گفت: عملیات احداث پروژه تا سال 1400 به اتمام خواهد رسید که اشتغالزایی برای 120 نفر بوجود می آید.

 

ساختمان سازی

 

به گزارش دیدشهر، اکبر بهنام‌جو در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرستان نیر با اعلام این خبر افزود: فاز اول این پروژه تا 2 سال دیگر به اتمام خواهد رسید.

او تصریح کرد: 75 میلیارد تومان کل حجم سرمایه‌گذاری این پروژه است که منجر به اشتغالزایی برای 120 نفر خواهد شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: این مجموعه دارای دو بخش هتل و آبدرمانی می‌باشد که بخش آبدرمانی آن نزدیک به 20 هزار متر مربع است و 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بهنام‌جو با اشاره به اینکه این هتل در منطقه نمونه گردشگری دهکده سبلان در منطقه قینرجه نیر قرار دارد، اضافه کرد: عملیات عمرانی بخش هتل 5 ستاره این پروژه در مرحله خاکبرداری قرار دارد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل همچنین در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 6 میلیارد تومان از محل تسهیلات روستایی-عشایری برای فاز اول این پروژه اختصاص یافته است که برای تکمیل فاز دوم آن نیز تسهیلات دیگری در نظر گرفته شده است.

نادر فلاحی بیان کرد: با حمایت‌های استاندار محترم اردبیل بخشی از مشکلات زیرساختی این پروژه از جمله تامین برق آن نیز حل شده است که باعث تسریع در روند اجرایی آن خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.