https://didshahr.ir/3169

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به ایام دهه فجر و بازدید از پروژه های شهرستان گرمی از عملیاتی شدن ساماندهی دریاچه گیلارلو این شهرستان خبر داد.

گرمی

 

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی در جریان بازدید از پروژه‌های گردشگری شهرستان گرمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پیگری‌های استاندار محترم ساماندهی دریاچه گیلارلو گرمی وارد فاز عملیاتی می‌شود.

وی افزود: برای جذب گردشگر و همچنین افزایش رونق اقتصادی این منطقه و به منظور تفریح وگذراندن اوقات فراغت شهروندان و استفاده مسافران قرار بر این شد که اداره میراث فرهنگی نسبت به عملیاتی کردن طرح ساماندهی این منطقه اقدامات لازم را انجام دهد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: مجوز‌های لازم برای سرمایه‌گذاری مجموعه شهرداری گرمی به منظور بررسی طرح گیلارلو توسط اداره کل میراث فرهنگی استان صادر شد.

فلاحی ادامه کرد: 20 میلیارد ریال توسط اداره کل میراث فرهنگی برای این پروژه مصوب شده بود که از طریق سازمان مرکزی مصوب و ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: با هماهنگی استانداری، شهرداری و شورای شهر گرمی مقرر گردید اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال نیز از بودجه استانی تا پایان سال به این پروژه اختصاص یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.