https://didshahr.ir/3219

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در بازدید از پل معلق هیر گفت: این پل که طراحی و ساخت آن توسط کارشناسان داخلی انجام شده، باعث افتخار ملی است.

 

نادرفلاحی

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی در بازدید از پروژه پل معلق هیر درجمع خبرنگاران گفت: این پل نخستین پل معلق در سطح کشور و جزو نمونه های ممتاز در سطح جهانی است.

او با اشاره به اینکه ما توانستیم این پل را در نمایشگاه بین المللی به خوبی معرفی کنیم، افزود: پروژه پل معلق هیر هم از نظر فنی و هم از نظر موقعیت مکانی بسیار عالی است ومی تواند از لحاظ اشتغال و اقتصادی تحولی عظیم در این منطقه ایجاد کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: جاده دسترسی این پروژه در حوزه زیر ساخت در حال انجام می باشد و انشعابات برق به زودی به پیمانکار واگذارخواهد شد.

فلاحی تصریح کرد: این پل که هم طراحی و هم ساخت آن توسط کارشناسان داخلی انجام شده است باعث افتخار ملی است که پیشرفت 80 درصدی دارد وزمان افتتاح آن فروردین ماه سال آینده است.

او اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی اردبیل در نظر دارد برای رونق گردشگری شهرستان هیر، چندین رویداد گردشگری در تابستان و زمستان اجرا کند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود : در مسیر دسترسی این پروژه که ایجاد می شود ورکشاپ هایی به همراه برنامه های آیینی برای پیشرفت گردشگری این منطقه اجرا خواهد شد.

فلاحی ادامه داد: همچنین مسیر گردشگری و سرویس بهداشتی این منطقه نیز در دهه فجر سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.