https://didshahr.ir/3234

مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار از آمادگی 16 مرکز اقامتی برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد.

به گزارش دیدشهر، فرنام حامد با اعلام این خبر گفت: این مراکز اقامتی با ظرفیتی 350 تا 450 نفری برای اسکان مسافران آماده هستند.

او با اشاره به برگزاری اولین جلسه ستاد خدمات سفر در بیله سوار افزود: در این جلسه به ساماندهی و ارتقا خدمات سفر ویژه نوروز98 و تشریح وظایف کمیته های ده گانه اعضای ستاد پرداخته شد.

مسوول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بیله سوار با بیان اینکه این شهرستان برای استقبال از گردشگران نوروز از هرگونه آمادگی برخوردار است، افزود: طبیعت زیبا و بکر این منطقه در کنار آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری، وجود گمرگ، پایانه، بازارچه مرزی و بین المللی و تردد روزانه 3 هزار نفر اتباع آذری از ظرفیت های تاثیر گذار در رونق گردشگری شهرستان بحساب می آید.

حامد با تاکید بر ضرورت خدمات رسانی مطلوب به مسافران و گردشگران نوروز 98، اظهار کرد: اجرای برنامه های شاد ومتنوع، برنامه نوروزگاه و استفاده از تمامی ظرفیت های دستگاهای دولتی و خصوصی برای معرفی شایسته شهرستان امری ضروری در جذب گردشگران نوروزی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.