https://didshahr.ir/3236

دبیر ستاد خدمات سفر خلخال با اشاره به آمادگی مراکز اقامتی شهرستان خلخال برای پذیرایی از میهمانان نوروزی گفت: مراکز اقامتی از جمله هتل ها ، میهمانپذیرها ، مراکز اقامتی و گردشگری رسمی، خانه مسافرها، مراکز بوم گردی و اقامتگاه‌های دولتی برای اسکان میهمانان آماده شده اند.

محمدرضاشایقی

 

به گزارش دیدشهر، محمد رضا شایقی گفت: این مسافران در مراکز اقامتی از جمله هتل ها ، میهمانپذیرها ، مراکز اقامتی و گردشگری رسمی، خانه مسافرها، مراکز بوم گردی و اقامتگاه‌های دولتی اسکان خواهند یافت.

رییس میراث فرهنگی خلخال : با هدف ارتقای سطح خدمات ارائه شده به مسافران و گردشگران نوروزی طرح ویژه نظارت بر اماکن گردشگری این شهرستان از ۲۵ اسفند ماه امسال تا ۲۵ فروردین سال آینده اجرا می شود.او افزود: تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری میهمانان نوروزی در مواقع شرایط بد جوی و بارندگی های برف و باران در نمازخانه ها ، مساجد ، سالن های ورزشی و اماکن عمومی در اختیار بخش خصوصی انجام شده است.

دبیر ستاد خدمات سفر خلخال اظهار داشت: استقبال و پذیرایی مناسب از مسافران و میهمانان نوروزی نیازمند برنامه ریزی صحیح از سوی مسوولان دستگاه‌های اجرای همراه با همکاری متولیان گردشگری بخش خصوصی است.

او با اشاره به اینکه پروژه های سرمایه گذاری در این شهرستان در حال انجام است، بیان کرد: با تکمیل و بهره برداری از این طرح ها زمان ماندگاری مسافران و گردشگران خلخال افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.