https://didshahr.ir/3238

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با اشاره به میزبانی قیه سویی سردابه از جشنواره زمستان بیدار گفت: امیدواریم این جشنواره ها باعث رونق گردشگری استان شوند.

جشنواره

به گزارش دیدشهر، جشنواره ملی زمستان بیدار در قیه سویی منطقه نمونه گردشگری سردابه شهرستان اردبیل با حضور پرشور مردم محلی و مسافران و گردشگران برگزار شد.

در این جشنواره اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل، محمد فیضی و صدیف بدری نمایندگان محترم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، بهروز ندایی، معاون استاندار اردبیل، نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی استان و همچنین جواد زنجانی، فرماندار اردبیل حضور داشتند.

فلاحی در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه این جشنواره با برنامه ریزی بخش خصوصی برگزار شده، تاکید کرد: زمستان بیدار نقشه راهی برای رسیدن به توسعه گردشگری زمستانی در استان اردبیل است.

 

جشنواره عشایر

 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: توسعه گردشگری زمستانی در استان اردبیل می‌تواند این صنعت را از حالت تک فصلی در استان خارج کند و این هدف اصلی استاندار محترم از تعریف شعار «زمستان بیدار» در اردبیل است.

او اضافه کرد: از تمامی مردم استان درخواست می کنیم تا در جهت رونق گردشگری به مانند سال‌های قبل پذیرایی شایسته‌ای از گردشگران و مسافران در نوروز امسال داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.