https://didshahr.ir/5053

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از الکترونیکی شدن صدور مجوزهای کسب و کار برای تسریع در امور سرمایه‌گذاران خبر داد.

 

توریست

 

به گزارش دیدشهر، ناصر محمودی درجلسه هم‌اندیشی توسعه سرمایه‌گذاری‌های گردشگری در اردبیل اظهار داشت: موافقت‌نامه‌های اصولی طبق اصل ۳۴ تسهیل در صدور مجوزهای کسب و کار برای تسریع در امور سرمایه‌گذاران الکترونیکی شد.

وی بیان کرد: در راستای تسریع و تسهیل در فرایند صدور موافقت‌نامه‌های اصولی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی تمامی درخواست‌ها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود که این امر زمینه‌ساز ایجاد شتاب در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در سه بخش میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشکری می‌شود.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: براساس اصل تسهیل در صدور مجوزهای کسب و کار و تسریع و تسهیل در بخش گردشگری که از ابتدای سال ۹۸ در راستای تحقق دولت الکترونیک بوده این مهم در دستور کار قرار گرفته و مجوزهای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به صورت الکترونیکی صادر می‌شود.

محمودی تصریح کرد: در جلسه ای که در سازمان مرکزی و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل برگزار شد آموزش‌های لازم برای متصدیان ارائه شد و آماده صدور الکترونیکی این مجوزها و موافقت‌نامه‌ها به سرمایه‌گذاران هستیم.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: سرمایه‌گذاران موظف هستند از طریق سایت میراث فرهنگی ثبت نام و مدارک لازم را بارگذاری کرده و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان نیز موظف است بعد از بررسی و احراز شرایط لازم حداکثر به مدت یک هفته نسبت به صدور موافقت‌نامه‌های اصولی اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.