https://didshahr.ir/6344

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل با اشاره به ضرورت برندسازی در حوزه گردشگری گفت: باید یک برنامه تخصصی برای تبلیغات گردشگری سلامت در دستور کار باشد تا هر چه سریع‌تر به یک برند مشهور در سطح جهان و نظام‌های بین‌المللی دست یابیم.

 

توریست گردشگر

 

به گزارش دیدشهر، اشکان شکاری اظهار کرد: استان اردبیل با دارا بودن موقعیت جغرافیایی بی‌نظیر، تنوع آب‌های گرم، طبیعت بکر و سایر مواهب خدادادی و زیرساخت‌های مناسب توریسم‌ درمانی، فضایی شایسته برای حضور گردشگران در این استان فراهم آورده است.

وی افزود: ورود اردبیل در جذب سرمایه‌گذار به ویژه در بخش گردشگری سلامت در مقایسه با سایر استان‌ها مهم بوده و در بین استان‌های شمال و شمال‌غرب کشور به راحتی می‌توانیم بازار قابل توجهی را در جذب گردشگران خارجی در بخش گردشگری سلامت به وجود آوریم که قطعا تولید و تامین زیرساخت‌ها و تدارک سایر امکانات به نمود بیشتر این فرصت استثنائی کمک می‌کند.

 

سفر گردشگر

 

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل، گردشگری سلامت را یکی از مهم‌ترین شاخه‌های گردشگری و جذب سرمایه‌گذار توصیف کرد و گفت: ما نباید بازار ۴۵۰ میلیون نفری کشورهای عضو اکو را در تقویت و توسعه این بخش نادیده بگیریم.

شکاری بیان داشت: در دو روز برگزاری کنفرانس اکو در اردبیل با محوریت گردشگری سلامت ما تلاش کردیم تا از جهات مختلف برای معرفی این توانمندی‌ها و ایجاد علاقمندی برای حضور سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در این حوزه تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: کشورهای عضو اکو که در حقیقت همسایگان ما به شمار می‌روند در حال حاضر نیز ارتباطات خوبی را با ایران اسلامی دارند که امیدواریم با تقویت دیپلماسی گردشگری شاهد تعمیق روابط و افزایش حضور گردشگران خارجی به ویژه در بخش سلامت در اردبیل باشیم.

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل ضرورت برندسازی را در این حوزه یادآور شد و بیان کرد: باید یک برنامه تخصصی برای تبلیغات گردشگری سلامت و حتی راه‌اندازی یک کمپین تبلیغاتی ویژه در این حوزه در دستور کار باشد تا هر چه سریع‌تر در این حوزه به یک برند مشهور در سطح جهان و نظام‌های بین‌المللی دست یابیم.

 

گردشگری

 

شکاری با اشاره به ورود گردشگران خارجی از مرز بیله‌سوار اذعان داشت: ما اتباع آذری را در این استان میزبانی می‌کنیم به طوری که سالانه بیش از ۶۵۰ هزار نفر از طریق مرز بیله‌سوار وارد کشورمان می‌شوند که با تدارک زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان و سرمایه‌گذاری و تجهیز مجتمع‌های مدرن آبدرمانی و حضور پزشکان متخصص و متبحر در این حوزه می‌توان به اهداف مورد نظر دست یافت.

وی افزود: این استان امکانات تندرستی بسیاری از لحاظ طبیعت و آب‌های گرم معدنی دارد که این نشانه خوبی است تا گردشگران تندرستی بسیاری را به این استان جذب کنیم.

مدیر عامل شرکت توسعه گردشگری استان اردبیل گفت: در کنار برگزاری اجلاس‌هایی همانند کنفرانس اکو با برپایی نمایشگاهی از توانمندی‌های گردشگری سلامت کشورمان در معرفی بیمارستان‌های دولتی و خصوصی و پکیج‌های آب‌های گرم و درمانی به گونه‌ای شایسته توانسته‌ایم تا بخشی از این ظرفیت‌ها را معرفی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.