https://didshahr.ir/7557

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از افزایش ورود مسافران و گردشگران به استان همراه با تبلیغات گسترده خبر داد.

گردشگری استان اردبیل | دیدشهر (didshahr.ir)

 

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر، نادر فلاحی در نشست هم اندیشی با هیئت مدیره جامعه مراکز اقامتی استان اردبیل اظهار داشت: با تبلیغات گسترده ورود مسافر و گردشگر به این استان با افزایش همراه است اما اغلب رضایت کاملی در هنگام ترک استان ندارند.

او افزود: در خصوص جلب رضایتمندی مسافران لازم است مراکز اقامتی یاریگر ما باشند و با افزایش نظارت و بازرسی زمینه ساز کیفیت بخشی به خدمات ارائه شده شوند.

آمادگی اداره کل میراث برای تفویض اختیار نظارت ها به جامعه مراکز اقامتی 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید کرد: اداره کل آماده تفویض اختیار نظارت ها به جامعه مراکز اقامتی است.

معاونت گردشگری خود به عملکرد اعضای جامعه مراکز اقامتی نظارت خواهد داشت و مابقی نظارت ها می تواند از طریق جامعه مراکز اقامتی انجام شود.

فلاحی تاکید کرد: در عین حال انتظار ما از هیئت مدیره جامعه مراکز اقامتی در ارائه خدمات کیفی به گردشگران به مراتب بیشتر است و لازم است این تشکل نیز فعالیت خود را در سطح استان تسری داده و صرفا متمرکز در سرعین نباشد.

او با اشاره به برگزاری انتخابات مطلوب و مورد تائید این مجموعه اظهار کرد: انتظار می رود جامعه مراکز اقامتی برای افق ۱۴۰۰ برنامه های مطلوبی را ترسیم کند.

مراکز اقامتی کیفیت خدمات خود را افزایش دهند

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان معتقد است جامعه مراکز اقامتی در صورت بهره گیری از ظرفیت خود می تواند به اندازه شوراهای شهر و روستا موثر باشد.

به گفته فلاحی تمامی امکانات سخت افزاری اداره کل میراث فرهنگی استان در اختیار جامعه صنفی است و در مقابل انتظار می رود کیفیت خدمات برای پذیرش گردشگران به ویژه گردشگران خارجی بهبود یابد.

در این جلسه عضو هیئت مدیره جامعه مراکز اقامتی استان به آمادگی این مجموعه در بحث آموزش ها اشاره کرد و گفت: اکثر مراکز اقامتی در سرعین هتل آپارتمان است که تقویت خدمات و خروج از وضعیت خودپذیرایی را دنبال می کنیم.

جعفر بذری با تاکید به اینکه اردبیل رتبه سوم کشوری در برخورداری از مراکز اقامتی را دارد تصریح کرد: از جمله برنامه های این مجموعه برگزاری ماهانه جلسات در شهرستان ها با هدف کیفی سازی خدمات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.