https://didshahr.ir/8105

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهر اردبیل از تقویت و ساماندهی بازار تاریخی اردبیل خبر داد.

 

بازار

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)،   یعقوب غریب‌زاده در جلسه ساماندهی بازار تاریخی اردبیل اظهار داشت: با تلاش‌ها، پیگیری‌ها و اقداماتی که در حال حاضر انجام می‌دهیم ایمنی بازار تاریخی اردبیل تقویت می‌شود.

وی با بیان اینکه در راستای حل مشکلات ایمنی بازار تاریخی برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود افزود: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با دستگاه‌های اجرایی مربوطه به ویژه یگان حفاظت محیط زیست استان اردبیل و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل حل مشکلات ایمنی بازار تاریخی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل با اشاره به پروژه‌های مختلف در بازار تاریخی اردبیل تصریح کرد: پروژه‌های مختلفی در راستای مرمت بازار تاریخی اردبیل در دستور کار ما قرار گرفته است که از جمله آنها می‌توانیم به بحث سرای امام جمعه که بعد از سال‌ها پروژه مرمت آن آغاز شده است اشاره کنیم که هم‌اکنون نیز با پیشرفت فیزیکی خوبی پیش می‌رود.

غریب زاده با تاکید بر اینکه بازاریان نیز باید با ما مشارکت داشته باشند بیان کرد: انتظار ما از بازاریان و کسبه‌های اردبیل به ویڗه بازار تاریخی اردبیل مشارکت و همکاری با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در راستای اجرای برنامه‌های نظارتی است که بتوانیم به صورت گسترده جاذبه‌های تاریخی اردبیل را به هموطنان معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه میراث فرهنگی و تاریخی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اظهار کرد: باتوجه به اینکه میراث فرهنگی و تاریخی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است ما باید در راستای جذب و ماندگاری مسافران در سطح استان به ویژه شهرستان اردبیل بین دستگاه‌های اجرایی و دستگاه‌های امنیتی با برنامه پیش برویم تا فعالیت بازار به ویژه در پیک سفر‌ها به شکل مطلوب باشد.


گردشگری استان اردبیل | اخبار گردشگری | بازار تاریخی اردبیل 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.