https://didshahr.ir/8556

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به برگزاری تورهای طبیعت گردی با مجوز گفت: استان اردبیلی ظرفیت بسیار خوبی در حوزه طبیعت گردی دارد.

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، نادر فلاحی تصریح کرد: راهنمایان گردشگری در نوک پیکان توسعه گردشگری استان قرار دارند و لازم است نقش آنها در توسعه گردشگری استان پررنگ تر شود.

وی گفت: خوشبختانه تجربه، مهارت و تخصص راهنمایان گردشگری استان در حد بسیار خوبی است که فعالیت آنها مختص به استان اردبیل نبوده و در سطح ملی و بین المللی در حال فعالیت هستند.

هتل هاو شرکتهای گردشگری اردبیل دو ضلع مثلث توسعه گردشگری استان هستند

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بیان داشت: راهنمایان گردشگری یک ضلع از مثلت توسعه گردشگری در استان هستند که دو بخش دیگر آن شرکت های خدمات گردشگری و هتل ها هستند.

فلاحی با اشاره به اینکه این سه بخش بسیار مهم از صنعت گردشگری در استان باید فعالیت های هماهنگ داشته باشند، ادامه داد: توسعه گردشگری استان بدون برنامه ریزی مشترک و مدون برای این سه بخش امکان پذیر نخواهد بود.

تورهای طبیعت گردی با مجوز آژانس ها برگزار شوند

وی با تاکید بر اینکه استان اردبیلی ظرفیت بسیار خوبی در حوزه طبیعت گردی دارد، اضافه کرد: لازم است تورهای طبیعت گردی با مجوز آژانس ها و به صورت قانونی برگزار شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل تاکید کرد: در صورت تمایل راهنمایان گردشگری استان حاضریم مکانی مشخص در مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی در اختیار آنها قرار دهیم.


گردشگری استان اردبیل |میراث فرهنگی اردبیل | نادر فلاحی | تورگردشگری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.