https://didshahr.ir/8625

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در مورد اقدامات کلیدی توسعه گردشگری سرعین گفت: پس از سال‌ها بحث انتخابات و تعیین تکلیف جامعه اقامتی استان در ماه‌ گذشته با پیگیری‌های اداره کل به عالی‌ترین شکل برطرف شد.

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، نادر فلاحی حضور پرشمار گردشگران خارجی به‌ویژه گردشگران عرب را در سایه عزم جدی و اقدامات انجام گرفته در ۱۷ ماه گذشته خواند و گفت: گردشگران خارجی، خدماتی در سطح بین‌الملل را خواستار هستند که ایجاد رضایت برای آن‌ها امری است که نباید بصورت سطحی برخورد کرد.

وی تصریح کرد: جذب و استقبال از میهمانان وظیفه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است اما بدرقه مناسب و ایجاد خاطره خوش در ذهن گردشگران، وظیفه آحاد مردم و همه دستگاه‌های اجرایی است.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اختلاف زیاد قیمت در برخی کالاها در سطح استان، به‌ویژه شهرهای گردشگری موجب ایجاد نارضایتی‌هایی در بین گردشگران شده است که لازمه توجه به این مسئله است.

رشد کیفی خدمات گردشگری استان اردبیل با کنش های علمی از سوی اداره کل میراث 

فلاحی اظهار کرد: اداره کل اقدامات خود را در مورد هرگونه کنش علمی و پژوهشی برای رشد کیفی خدمات گردشگری انجام داده و با قوت بیشتری انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تخصص و اقدامات علمی در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: طرح جامع گردشگری شهرستان سرعین به بهترین شکل مطالعه و تدوین شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به صدور مجوز برای تاسیسات اقامتی و گردشگری در سطح ۵ ستاره، و اقدامات صورت گرفته در حوزه سرمایه‌گذاری، اذعان کرد: علاوه بر اقدامات انجام گرفته در حوزه‌های ذکر شده ، موضوع کاوش روستای تاریخی کنزق، مطالعه و تدوین طرح خاص گردشگری تاریخی و میراث فرهنگی انجام شده و راه دسترسی این روستای تاریخی با مصالح بوم‌آورد، سنگ‌فرش شده است.

همچنین فلاحی در مورد اقدامات کلیدی توسعه گردشگری سرعین گفت: پس از سال‌ها بحث انتخابات و تعیین تکلیف جامعه اقامتی استان در ماه‌ گذشته با پیگیری‌های اداره کل به عالی‌ترین شکل برطرف شد.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | میراث فرهنگی اردبیل | نادر فلاحی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.