https://didshahr.ir/8655

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: توسعه فرهنگی مهمترین زیرساخت توسعه گردشگری می باشد و ما باید اقدامات اساسی در این خصوص در سطح استان انجام دهیم.

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، نادر فلاحی تصریح کرد: متاسفانه عدم توجه به این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی در سطح استان به ویژه در مناطق گردشگرپذیر شده است که لازم است در این خصوص آموزش ها و اطلاعات لازم در اختیار اهالی بومی قرار گیرد.

عدم توجه به مباحث آموزشی و فرهنگی استان اردبیل تهدید جدی برای گردشگری

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل بیان داشت: عدم توجه به مباحث آموزشی و فرهنگی می تواند در آینده نزدیک تهدید جدی برای گردشگری استان اردبیل تلقی شود و ما در این زمینه برنامه های ویژه ای داریم که در حال اجرایی شدن است.

فلاحی با اشاره به اینکه گردشگری حوزه ای فرابخشی است و باید تمامی دستگاه ها و نهادهای مرتبط در این خصوص همکاری داشته باشند، ادامه داد: میهمان نوازی مردم استان اردبیل در سطح کشور زبان زد می باشد که در کنار جاذبه های تاریخی و طبیعی استان می تواند باعث جذب گردشگران بسیاری به استان باشد.

وی اضافه کرد: در تابستان امسال استان اردبیل به عنوان مقصد اول گردشگری در کشور انتخاب شده است و این نویدبخش آینده روشن برای استان اردبیل در این زمینه است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل افزود: تاکید اسناد بالادستی همچون سند آمایش سرزمین که به توسعه استان در حوزه گردشگری تا سال ۱۴۲۵ اشاره می کند نیز می تواند این مسیر را برای استان هموارتر کند.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | میراث فرهنگی اردبیل | نادر فلاحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.