https://didshahr.ir/8905

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل از اخذ تصمیمات لازم برای رفع مشکلات طرح سرمایه گذاری گردشگری اردبیل خبر داد.

 

یوسف خداداد

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، یوسف خدادادی گفت: پرونده ۳ طرح سرمایه گذاری، گردشگری و تولیدی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم در جهت رفع موانع و مشکلات موجود بر سر راه سرمایه گذاری این واحد‌ها اتخاذ شد.

وی با بیان اینکه یکی از پرونده‌های جلسه امروز مربوط به شهرستان سرعین و پروژه‌ای که مربوط به احداث آبگرم ساری سو بود که در مرکز شهر واقع شده و گودبرداری آین پروژه آغاز شده که به دلیل مشکلات اداری و موانع از سال ۸۸ تکمیل نشده که مقرر شد چنانچه شرکت توان ادامه کار را داشته باشد مساعدت‌های لازم انجام شود.

رسیدگی به مشکلات ۲۶ کارگاه‌های تولیدی سرمایه‌گذاری گردشگری در استان اردبیل

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: یکی دیگر از پرونده‌ها نیز مربوط به شرکت آب معدنی مسکو بود که بیش از ۱۵ سال است تعطیل شده و سرمایه گذار جدیدی اعلام آمادگی کرده که مقرر شد مشکلات اداری این واحد تولیدی برطرف شود.

خدادادی گفت: در پرونده دیگر که مربوط به شرکت معدنی سنگ آهن معین در شهرستان مشکین شهر بود که سرمایه گذار در این شهرستان اقدام به اکتشاف و استخراج معدن کرده است که این شرکت متعهد بود که در کنار این استخراج کارخانه‌ای متناسب با آن معدن هم احداث کند این تعهد انجام نگرفته است که امروز در جلسه کمیته حمایت قضایی مقرر شد چنانچه سرمایه گذار اقدام به احداث کارخانه نماید مشکلات اداری و موانع آن برطرف شد.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جلسات کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری در استان برگزار و به مشکلات ۲۶ کارگاه‌های تولیدی سرمایه‌گذاری گردشگری رسیدگی شده است.

بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و اقتصادی استان اردبیل در سریعترین زمان ممکن

معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل افزود: پس از تغییر و انتقال مکان دبیرخانه کمیته حمایت قضایی و سرمایه‌گذاری به دادگستری سرعت دقت و پیگیری مصوبات این کمیته سرعت بیشتری یافته است و مشکلات واحد‌های تولیدی و اقتصادی در سریعترین زمان ممکن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خدادادی در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری اردبیل اهتمام مدیران و مسئولانه دستگاه‌های اجرایی استان به بحث سرمایه‌گذاری و حمایت از تولید و و اشتغال را زمینه‌ساز پیشرفت استان دانست و گفت: اگر مسئولان و مدیران دستگاه‌های متولی اقتصادی نگاه کلان به مقوله اقتصادی داشته باشند و از بخشی‌نگری و جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند، از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری می‌شود.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | اخبار استان اردبیل | دادگستری اردبیل | یوسف خدادادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.