https://didshahr.ir/9021

رونق صنعت گردشگری هر منطقه با بررسی سازوکارهای متناسب با ظرفیت‌های بومی و برنامه‌ریزی برای توسعه گردشگری هر منطقه ممکن می شود.

 

گردشگری

 

رونق صنعت گردشگری با برنامه‌ریزی برای توسعه گردشگری متناسب با ظرفیت‌های بومی هر منطقه ممکن خواهد شد.

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: احصای موانع توسعه گردشگری مناطق مختلف کشور به خصوص شهرستان‌های کمتر شناخته شده در دستور کار مجلس قرار دارد.

به دنبال شناسایی راه‌های توسعه برای رونق گردشگری هستیم

جبار کوچکی نژاد در مصاحبه با خبرنگاران افزود: فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در برنامه امسال به دنبال شناسایی و بررسی راه‌های توسعه و حل موانع پیش روی رونق گردشگری در مناطق مختلف کشور است.

وی هدف سفر خود به استان اردبیل را آشنایی با ظرفیت ها و نیازمندی‌های بخش گردشگری این استان بیان کرد.

مناطق کم برخوردار گردشگری به صورت ویژه مورد توجه قرار می گیرند

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی افزود: فراکسیون گردشگری مجلس دهم سفر به استان‌های مختلف کشور را با هدف بررسی وضعیت گردشگری هر منطقه برنامه‌ریزی کرده و در این سفرها، مناطق کم برخوردار به صورت ویژه مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

بوم گردی عنبران

 

کوچکی نژاد سفر به استان اردبیل را نخستین سفر اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در سال ۹۸ اعلام کرد.

وی گفت: در این سفر در جریان قابلیت‌های گردشگری این استان قرار گرفته و از نزدیک پروژه‌های شاخص این حوزه را مورد بررسی می‌کنیم.

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل را قابل توجه خواند.

اردبیل مقصد مهم گردشگری کشور

کوچکی نژاد اضافه کرد: مهربانی و مهمان‌نوازی مردم و ظرفیت‌های بالای گردشگری این خطه مشهور است به طوری که این استان به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور به شمار می‌رود.

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی از برنامه‌ریزی برای توسعه گردشگری هر منطقه در پی سفرهای استانی اعضای فراکسیون گردشگری و بررسی سازوکارهای رونق صنعت گردشگری متناسب با ظرفیت‌های بومی هر منطقه خبر داد.

 

گردشگر جهانگرد

 

اعضای فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی در جریان سفر سه روزه خود به استان اردبیل، از ظرفیت‌های گردشگری شهرستان‌های اردبیل، گرمی، مشگین‌شهر، بیله‌سوار، سرعین، نیر و خلخال بازدید کرده و راه‌های توسعه گردشگری این استان را بررسی می‌کنند.

این سفر که برای نخستین بار و همزمان با سالروز جهانی جهانگردی و گردشگری انجام می‌شود.

جبار کوچکی‌نژاد رئیس فراکسیون گردشگری مجلس و نماینده مردم رشت در مجلس دهم به همراه چهار نفر از نمایندگان عضو این فراکسیون با قابلیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری استان اردبیل آشنا می‌شوند.


گردشگری استان اردبیل | رونق صنعت گردشگری |گردشگری اردبیل | جبار کوچکی نژاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.