https://didshahr.ir/9028

سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نیاز تبلیغات است و انتظار می رود وزارت میراث فرهنگی برای تبلیغ جاذبه ها برنامه ویژه تدارک ببیند.

 

حمایت میرزاده

سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نیازمند تبلیغات گسترده در این حوزه است.

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، میرحمایت میرزاده تصریح کرد: لازم است در بحث تبلیغ قابلیت ها و تلاش خود را به کار بگیریم و مجلس نیز اعتبار مناسبی برای این حوزه پیش بینی کند.

وی افزود: اینکه برخی مناطق حتی اقلام کافی تبلیغاتی نداشته باشند مقبول نیست و انتظار می رود وزارت میراث فرهنگی برای تبلیغ جاذبه ها برنامه ویژه تدارک ببیند.

نماینده مردم گرمی اضافه کرد: اقدامات بسیار خوبی در سالهای گذشته در حوزه گردشگری در استان انجام گرفته و فعالیت های اداره کل میراث فرهنگی استان بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.

میرزاده افزود: با این وجود لازم است در راستای صیانت و معرفی میراث فرهنگی و میراث معنوی مناطق تلاش شود و مجلس اقدامات اساسی برای ثبت سریع داشته های معنوی مناطق و قومیت های مختلف کشور انجام دهد.

وی تاکید کرد: هر یک از آثار طبیعی، تاریخی، فرهنگی و صنایع دستی مستعد برنامه ریزی است.

نماینده مردم گرمی گفت: لازم است بسترهای لازم برای سرمایه گذاری در گردشگری فراهم شود و این موضوع باید مورد توجه وزارتخانه جدید میراث فرهنگی قرار گیرد.

میرزاده دو نیاز ضروری این شهرستان را احداث موزه و برپایی نمایشگاه صنایع دستی عنوان کرد و گفت: همچنین احداث مراکز اقامتی در این شهرستان ضروری است.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری گرمی | سرمایه گذاری در حوزه گردشگری | نماینده گرمی | حمایت میرزاده

 

 

بیشتربخوانید:

فرصت‌های بکر برای سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در استان اردبیل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.