https://didshahr.ir/9058

گردشگری در استان اردبیل از فرصت های مهم و قابل توجه توسعه کسب و کار بشمار می رود از این رو انتظار می رود برنامه‌های حمایتی برای استان‌ها در نظر گرفته شود.

 

نادرفلاحی

 

گردشگری از موضوعات مهم در رونق اقتصادی استان اردبیل است.

نادر فلاحی با بیان اینکه گردشگری از فرصت‌های قابل توجه در توسعه کسب و کارها است، افزود: به همین منظور انتظار می‌رود اهمیت اقتصاد گردشگری در سطح ملی نهادینه شده و برنامه‌های حمایتی برای استان‌ها پیش‌بینی شود.

وی در خصوص ضرورت تبلیغات و ارائه جاذبه‌ها به مخاطبین گردشگری تصریح کرد: یکی از منتقدین اصلی این حوزه وزارت میراث فرهنگی است و لازم است رسانه ملی در معرفی جاذبه‌ها اهتمام بیشتری داشته باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل اظهار کرد: بخش قابل توجهی از تلاش این مجموعه در سال گذشته معطوف به معرفی جاذبه‌ها بود و روابط عمومی اداره کل نیز رتبه نخست روابط عمومی ادارات میراث فرهنگی را کسب کرد اما ضروری است اقشار مختلف، نهادهای اجرایی و رسانه‌ها در معرفی جاذبه ها یاریگر ما باشند.

فلاحی از جمله به ضرورت تعریف برنامه‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی در لوکیشن های تاریخی و جاذبه‌های گردشگری اشاره کرد و گفت: در خود استان اردبیل آماده حمایت از این مهم با هدف معرفی هرچه بیشتر استان هستیم.

وی با بیان اینکه در راستای تقویت زیرساخت‌ها نیز اداره کل تمامی امکانات خود را به کار گرفته است، افزود: در عین حال انتظار می‌رود موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه جذب گردشگر مرتفع شده و تسهیلات این حوزه به صورت ویژه ارتقا یابد.

فلاحی گفت: جذب گردشگر محور نخست توسعه استان اردبیل است اما به دلیل فرابخشی بودن آن انتظار ما حمایت تمامی دستگاه‌های اجرایی است.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | گردشگری|میراث فرهنگی استان اردبیل | نادر فلاحی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.