https://didshahr.ir/9538

 مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: پوشش اینترنت در ۹ نقطه گردشگری اردبیل مقرر شده بود که تا کنون موفق شدیم ۷ منطقه را به اینترنت پرسرعت مجهز کنیم.

 

بهروز رزمی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، بهروز رزمی گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری در ۷ نقطه تعیین شده گردشگرخیز استان اردبیل اینترنت پرسرعت پوشش داده می‌شود.

وی عنوان کرد: بنا به مصوبات انجام یافته در سفر وزیر ارتباطات، پوشش اینترنت در ۹ نقطه گردشگری اردبیل مقرر شده بود و امیدواریم به زودی مقدمات تجهیز به این امکان در دو نقطه گردشگرخیز استان نیز امکان پذیر شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل یادآور شد: طبق پیش بینی‌های انجام یافته تا پیش از پایان سال جاری امیدوار به برقراری پوشش اینترنت در نقاط باقیمانده خواهیم بود.

۴۰۰روستا در سریعترین بازه زمانی اینترنت پرسرعت دریافت خواهند کرد

وی به دیگر مصوبات سفر وزیر ارتباطات به اردبیل نیز اشاره کرد و افزود: پوشش تلفن همراه در ۳۵ روستا از دیگر مصوبات سفر اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود که در این راستا توسعه سایت‌های ارتباطی و پوشش تلفن همراه در دستور کار قرار گرفته است.

رزمی اینترنت پرسرعت روستایی در ۴۰۰ روستا از دیگر هدفگذاری‌های انجام یافته طبق مصوبه سفر وزیر ارتباطات به استان بود که با راه اندازی مرکز داده استانی امیدوار به برقراری این امکان در سریعترین بازه زمانی خواهیم بود.


گردشگری استان اردبیل | ارتباطات و فناوری اطلاعات| بهروز رزمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.