https://didshahr.ir/9679

بزرگترین پروژه رفاهی، خدماتی بین راهی در شهرستان خلخال با اختصاص ۱۸۵ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۶ هزار و ۳۸۰ هزار متر مربع در حال ساخت است.

 

مجتمع بین راهی رفاهی در خلخال

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)،  مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: بزرگترین مجموعه اقامتی، رفاهی، گردشگری و خدماتی بین راهی جنوب استان در خلخال راه‌اندازی می‌شود.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده در حاشیه بازدید از محل احداث پروژه اقامتی و گردشگری خلخال در مسیر جاده منتهی به استان گیلان افزود: این مجموعه با مشارکت اداره کل اوقاف و امور خیریه،شهرداری خلخال و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث خواهد شد.

وی بیان کرد: مجموعه خدماتی، رفاهی، گردشگری و تفریحی خلخال شامل واحدهای تجاری، بازار میوه و تره‌بار، ترمینال مسافربری ،سالن غذاخوری، فروشگاه بزرگ، نمازخانه، پارکینگ، ایستگاه آتش‌نشانی،جایگاه سوخت‌گیری بنزین ،نفت گاز و سی ان جی و سایر امکانات رفاهی، خدماتی و گردشگری بوده است.

تخصیص ۱۸۵ میلیارد ریال برای احداث مجتمع رفاهی در خلخال

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت:این مجتمع در زمینی به مساحت ۱۶ هزار و ۳۸۰ هزار متر مربع و با صرف ۱۸۵ میلیارد ریال احداث می‌شود.

حجت الاسلام ستوده افزود:  وجود محدودیت‌های اعتباری دولتی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و خیران را در اجرا و تکمیل طرح‌های عمرانی از جمله اولویت‌های کاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل دانست.

وی افزود: هم‌اکنون ۲ پروژه بهسازی و ساماندهی بقعه امامزاده روستای کالار از توابع بخش مرکزی و بقعه سیداحمد معراجی از توابع بخش خورش‌رستم خلخال در حال اجرا می‌باشد.


گردشگری استان اردبیل |گردشگری خلخال |اداره اوقاف اردبیل | حجت الاسلام ستوده| مجتمع رفاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.