https://didshahr.ir/10361

برگزاری مسابقات ورزشی می تواند از اولویت های توسعه گردشگری استان باشد از این رو اردبیل میزبان دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور بود.

 

 

ورزش همگانی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، توسعه گردشگری در استان از مهمترین رکن های رشد اقتصادی بشمار می رود که با همکاری دستگاه های اجرایی این امر ممکن خواهد بود.

برگزاری مسابقات در استان اردبیل نیز می تواند در بهبود و توسعه گردشگری رشد چشمگیری داشته باشد.

از این رو اردبیل میزبان دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور بود.

علی دهقانی اظهار کرد: ۸۵ نوجوان دختر از ۲۱ استان کشور به‌مدت ۲ روز در دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور با هم به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به حضور بازیکنان حال حاضر و اسبق تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشور در این مسابقات افزود: سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بوده و رقابت‌ها به‌صورت تنگاتنگ برگزار شد.

رئیس هیات تنیس استان اردبیل ادامه داد: در این رقابت‌ها یسنا قهری، بازیکن آینده‌دار تیم اردبیل نیز در این رقابت‌ها خوش درخشید.

وی تصریح کرد: با اتمام دور دوم مسابقات تور ایرانی نوجوانان دختر کشور، الینا رحیمی، ملی پوش آذربایجان غربی در یک بازی حساس و بسیار نزدیک در فینال مقابل مبینا صبحانی خواه از بوشهر با نتیجه ۳ بر۲ پیروز و توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

دهقانی بیان کرد: دینا فرمانی از اصفهان و فاطمه یاری از مازندران نیز مقام سوم مشترک را به‌دست آوردند و بدین ترتیب چهار مدال این دوره از مسابقات بین استان‌های آذربایجان غربی، بوشهر، اصفهان و مازندران توزیع شد.

رئیس هیات تنیس استان اردبیل گفت: مرحله نهایی این مسابقات به میزبانی استان بوشهر برگزار می‌شود و نفرات برتر برای حضور در تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان دختر دعوت خواهند شد.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | مسابقات ورزشی | علی دهقانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.