https://didshahr.ir/10834

استان اردبیل با توجه به ظرفیت های ویژه ای که برای ایجاد موزه دارد از علاقمندان بخش خصوصی برای ایجاد موزه بصورت ویژه حمایت خواهد شد.

 

 

موزه

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: به صورت ویژه از بخش خصوصی علاقه مند برای ایجاد موزه در استان اردبیل حمایت می کنیم.

نادر فلاحی در جلسه با معاونت میراث فرهنگی تصریح کرد: استان اردبیل ظرفیت های متعددی برای ایجاد موزه دارد که لازم است بخش خصوصی در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشد.

وی بیان کرد: انگور مشکین شهر، عسل سبلان و آبگرم های موجود در استان از جمله پتانسیل هایی است که بخش خصوصی مانند فعالان استان های دیگر کشور می توانند پیشرو در این زمینه باشند.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با اشاره به حمایت ویژه از درخواست ها و طرح های سرمایه گذاری در این حوزه، افزود: افزایش موزه های استان با توجه به نیازمندی در این زمینه بیش از گذشته احساس می شود.

فلاحی اضافه کرد: در این زمینه از طرح ها و ایده های مناسب نیز برای دریافت تسهیلات حمایت لازم انجام خواهد شد که امیدواریم باعث رونق هرچه بیشتر گردشگری در استان شود.


گردشگری استان اردیبل |گردشگری اردبیل | اخبار گردشگری | میراث فرهنگی | نادر فلاحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.