https://didshahr.ir/11125

با توجه بهه فرابخشی بودن توسعه گردشگری در استان اردبیل لازم است تمامی نهاد ها از جمله استانداری حامی گردشگری اردبیل شود و موجبات دلگرمی استان را فراهم آورد.

 

اردبیل

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، معاون امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه گردشگری استان، گفت: گردشگری استان به نحو احسن در مسیر توسعه قرار گرفته است.

فرزاد قلندری در جلسه بررسی پروژه های گردشگری اردبیل تصریح کرد: در حوزه گردشگری، میراث فرهنگی و سرمایه گذاری اقدامات قابل توجه و قابل تقدیری در استان آغاز شده است.

از پروژه های سرمایه گذاری گردشگری حمایت می شود

وی افزود: استانداری اردبیل حمایت از پروژه های عمرانی از جمله در حوزه گردشگری را وظیفه خود می داند و به ویژه از پروژه های سرمایه گذاری حمایت می شود.

تاکید برای توسعه استان در تمامی حوزه ها

معاون امور عمرانی استانداری اردبیل با تاکید به اینکه در سفر ریاست جمهور اعتبارات درخواستی دستگاه های اجرایی از جمله میراث فرهنگی پیگیری می شود، ادامه داد: توسعه استان در تمامی حوزه ها از جمله گردشگری مورد تاکید است.

تامین اعتبار پروژه های گردشگری تکلیف فرمانداری ها است

در این مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان نیز با اشاره به فرابخشی بودن گردشگری گفت: لازم است تمامی نهادها از جمله استانداری حامی ما در اجرای طرح ها باشند و حمایت استانداری موجب دلگرمی است.

نادر فلاحی تصریح کرد: با توجه به اینکه تامین اعتبار پروژه های گردشگری تکلیف فرمانداری ها است، ادامه داد: انتظار می رود با همکاری استانداری، دهیاران، شهرداری ها و فرمانداران در توسعه گردشگری استان مشارکت داشته باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همچنین با اشاره به انتخاب اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۳ تاکید کرد: همچنین انتظار می رود در ساماندهی بافت تاریخی شهرها، نهادهای اجرایی یاریگر ما باشند.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | اخبار گردشگری | استانداری | میراث فرهنگی | نادر فلاحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.