https://didshahr.ir/11161

استان اردبیل با دارا بودن زیر ساخت های مطلوب گردشگری به پیشنهاد جامعه هتلداران استان اردبیل سال آینده میزبان جشن راهنمایان گردشگری خواهد بود.

 

نادر فلاحی

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: این استان آماده میزبانی جشن راهنمایان گردشگری در سال آینده است.

نادر فلاحی در جلسه مشترک با مدیر عامل جامعه اقامتی و آبدرمانی های اردبیل اظهار کرد: با توجه به زیرساخت های مطلوب در استان اردبیل به پیشنهاد جامعه اقامتی استان، اردبیل می تواند میزبان جشن راهنمایان گردشگری باشد.

وی افزود: آموزش و تربیت راهنمایان تور با هدف ساماندهی فعالیت های طبیعت گردی آژانس ها با جدیت دنبال می شود و در مقابل انتظار می رود تورگردان ها نیز با شرکت در رویدادهای مختلف از جشنواره ها و نمایشگاه ها نسبت به معرفی توانمندی های استان اقدام کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به انتخاب اردبیل به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو در سال ۲۰۲۳ اشاره کرد و بیان داشت: انتظار می رود راهنمایان در معرفی این قابلیت و همچنین تعریف تور و برنامه اقدام کنند.

وی افزود: به منظور خدمات رسانی بهینه به گردشگران و افزایش ماندگاری لازم است مراکز اقامتی نیز با جدیت به استاندارد سازی خدمات خود اقدام کنند.

فلاحی همچنین با اشاره به ضرورت ساماندهی آبهای درمانی ادامه داد: رعایت ضوابط به ویژه در قیمت بلیط ها، ارائه خدمات بهداشتی و کیفی مورد تاکید است.


گردشگری استان اردبیل | گردشگری اردبیل | اخبار گردشگری | نادر فلاحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.