https://didshahr.ir/11318

از آنجا که داستان کتاب سمفونی مردگان در اردبیل اتفاق می‌افتد، از جانب نویسندگان این کتاب تصمیم گرفته شده تور گردشگری از علاقمندان و اهالی تشکیل داده و به محلهایی که در آثار نام آنها آمده بروند.

 

توریست

 

به گزارش دیدشهر(didshahr.ir)، کتاب پرفروش «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، موضوع یک تور گردشگری در شهر اردبیل شد؛ جایی که حوادث داستان در آن روی می‌دهد.

کتابفروشی اورنگ در اردبیل کتابخوانان این شهر را به یک تور گردشگری کتاب با موضوع کتاب پرفروش «سمفونی مردگان» دعوت کرده و قرار است مدعوین از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه، با صفحه به صفحه این اثر به تماشای گوشه و کنار شهر از زاویه دید عباس معروفی بنشینند.

مهدیه امامی، مدیر کتابفوشی اورنگ، می‌گوید: از آنجا که داستان سمفونی مردگان در اردبیل اتفاق می‌افتد، تصمیم گرفتیم جاهایی را که در این کتاب از آنها نام برده شده با علاقه‌مندان و اهالی کتاب بگردیم و به نقد و بررسی اثر بپردازیم.

به اذعان وی، از هیچ صاحب‌نظری دعوت اختصاصی برای این رویداد صورت نگرفته است، زیرا فضای مجازی به حد کفایت در این باره مطلب دارد؛ از این رو اشتراک‌گذاری نظرات مخاطبان عادی، مهم‌ترین موضوعی است که ما به آن خواهیم پرداخت.

بنا بر این گزارش، مجوز این گردهمایی را ساوالان گشت سرعین تأمین کرده و اسماعیل دادخواه به عنوان لیدر فرهنگی اورنگ برنامه‌های تدارک‌دیده‌شده را سامان خواهد داد.


گردشگری استان اردبیل| اخبار گردشگری| سایت گردشگری| اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.