https://didshahr.ir/18087

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: تداوم همکاری بین جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی سبب توسعه بخش گردشگری اردبیل خواهد شد.

مزرعه کشاورزی

خلیل نیکشاد گفت: اهمیت به بخش گردشگری کشاورزی به عنوان یکی از قابلیت‌های بالقوه و خدادادی در استان به شمار می‌رود که در صورت عملیاتی شدن می‌تواند در صیانت از محیط زیست نقش‌آفرینی کند.

وی با اشاره به این که روستاهای دارای ظرفیت به عنوان زیرساخت اولیه پایلوت اجرای این طرح هستند افزود: به راه‌اندازی نخستین مزرعه گردشگری کشور در اردبیل به عنوان یک فرصت و نوید خوب برای دستیابی به توسعه گردشگری کشاورزی محسوب می‌شود که بدون شک با حمایت‌های ویژه از این بخش می‌توان به بسیاری از اهداف مورد نظر دست یافت.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: تداوم همکاری بین جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی سبب توسعه این بخش خواهد شد که درصدد هستیم از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در این زمینه استفاده کرده و برای دستیابی به استعدادهای بیشتر در استان اقدامات لازم را انجام دهیم.

نیکشاد تصریح کرد: برای دستیابی به اهداف مورد نظر استفاده از تجربیات صاحبنظران و نیز افراد موفق در این زمینه بسیار حائز اهمیت و اساسی است و درصدد هستیم با توجه به وضعیت کرونایی اهمیت به این موارد را پیشگام قرار داده و در توسعه اقتصادی و کسب و کار اقدامات مناسبی را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.