https://didshahr.ir/18843

معاون سرمایه‌ گذاری اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان اردبیل گفت: دو طرح گردشگری مشکل‌ دار در شهرستان اردبیل بررسی و در راستای رفع مشکلات آنها راهکارهای لازم ارائه شد.

محمدرضاشایقی

 

به‌گزارش دیدشهر؛ فرزاد کیسان در جلسه رسیدگی به مشکلات سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری شهرستان اردبیل اظهار کرد: در راستای رونق صنعت گردشگری یکی از اولویت‌های اساسی حمایت از سرمایه‌گذاران و رسیدگی به مشکلات این افراد است.

او از حل مشکلات و ارائه راهکارهای برای رونق فعالیت‌های سرمایه‌گذاران گردشگری خبر داد و گفت: به همین منظور دو طرح گردشگری مشکل‌دار در سطح شهرستان اردبیل بررسی و نسبت به رفع مشکلات آنها از سوی دستگاه مربوطه با هماهنگی اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان و دستگاه‌های مربوطه اقدام شد.

محمدرضا شایقی رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: در سطح شهرستان ظرفیت‌های بالایی در بخش گردشگری وجود دارد که با حمایت از سرمایه‌گذاران برای فعالیت در بخش گردشگری می‌توانیم شاهد رونق هر چه بیشتر این حوزه در شهرستان باشیم.

او افزود: با پیگیری‌های لازم و برگزاری جلسات بررسی و رسیدگی به مشکلات سرمایه‌گذاران تلاش می‌کنیم تا موانع بر سر راه فعالان در این حوزه برداشته شده و بدون کاستی به فعالیت خود ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.