https://didshahr.ir/22294

سید حامد عاملی گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی در استان با انجام مقدمات و شرایط مطلوب میزبانی شایسته برای مسافران و گردشگران در ایام تعطیلات نوروزی خواهند بود تا بعد از 2 سال صنعت گردشگری در این استان دوباره رونق بگیرد.

سیدحامد عاملی

استاندار اردبیل در جلسه ستاد خدمات سفر گفت: گردشگران و مسافران تعطیلات نوروزی را با رعایت موازین بهداشتی در شهرهای مختلف استان میزبانی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: در فرصت باقیمانده تا تعطیلات نوروزی برنامه‌ریزی‌ها باید دقیق و منظم در جهت میزبانی شایسته از گردشگران انجام شود که انتخاب کشیک مجموعه‌های خدماتی به ویژه پخت نان و خدمات بانکی در کنار آماده‌باش نیروهای انتظامی،‌ راهداری، ‌دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش جز الزامات خواهد بود.

استاندار اردبیل گفت: با هماهنگی ستاد سفر که جلسات آن تا آخر اسفند به صورت منظم برگزار خواهد شد، سعی بر این است تا با همکاری فرمانداری‌ها و شهرداری‌های شهرهای مختلف استان برای پذیرایی از مسافران آماده شده و در ورودی شهرها نیز بهترین امکانات و راهنمای مسافران و گردشگران خدماتی را برای اهالی سفر فراهم کنند.

عاملی افزود: در قالب یک بسته مشخص باید مناطق گردشگری استان به مسافران و گردشگران معرفی شوند تا بدون سردرگمی آنها بتوانند از فرصت سفر خود برای حضور در مناطق مختلف استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: ما به شدت نیازمند توسعه صنعت گردشگری با رویکرد نوین هستیم تا به دور از هرگونه شعار و تبلیغات با روشنگری بتوانیم در خدمت مسافران و گردشگران در فصول مختلف باشیم که زمینه بهبود فرآیندها در این بخش در فصل بهار و تابستان مهیاتر خواهد شد.

استاندار اردبیل اضافه کرد: نباید کوچکترین نقص به نارضایتی مسافران و گردشگران و ایجاد خاطره نامناسب در اذهان آنها منجر شود بلکه بهتر است با میزبانی شایسته و قابل تحسین از ظرفیت این بخش در تولید ثروت و ایجاد اشتغال بهتر استفاده کنیم.

دیدگاه ها

  1. فاطمه گفت:

    همچنين بايد به نظرات برتر احترام گذاشت نه خودخواهي و خودرايي نباشد
    ورودي كشورهاي اروپايي در صفحه اقاي محمد لعلي ببينيد دشت و مزرعه است و مردم داخل شهر در حاشيه از صفاي مزرعه و روستا بهره مند مي شوند اينجا در ارزوي رستوران هتل اند
    دهها كيلومتر دشت صحراي دست نخورده كربلاي شبيه جبهه جنوب امامزاده صدر را خدا هزار سال نگه نداشته كه هتل رستوران خود كنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتشار مجدد مطالب تنها با ذکر نام منبع "دید شهر" مجاز میباشد.